Nasze produkty
Start / Nasze produkty

Szeroka oferta
ogórków i pomidorów

Nasze produkty krajowe

Możemy zaoferować przede wszystkim ogórki gruntowe oraz szklarniowe, pomidory, a także ziemniaki oraz różnego rodzaju warzywa uprawiane w gruncie. Współpracujemy z doświadczonymi rolnikami i specjalistami, by zapewnić naszym Klientom warzywa o doskonałej jakości, bogatym smaku i apetycznym wyglądzie. Nasze produkty trafiają do sieci handlowych, na rynek tradycyjny oraz są eksportowane.

Starając się sprostać wszystkim potrzebom naszych Odbiorców, oferujemy szeroką gamę odmian naszych warzyw w różnych opakowaniach.

Najwyższa jakość
jest naszym celem

Dostawa zawsze na czas

W naszej pracy skupiamy się na szybkim i bezpiecznym dostarczaniu świeżych warzyw do Odbiorców.  Zarządzanie łańcuchem dostaw jest kluczowym elementem, który pozwala nam utrzymać wysoką jakość produktów i zminimalizować czas między zbiorami, a dostawą. Dzięki starannej selekcji dostawców i partnerskim relacjom z producentami, możemy zapewnić Klientom dostęp do świeżych, zdrowych i lokalnie pozyskanych warzyw.

Oferujemy produkty importowane

Owoce i warzywa

Oprócz działalności produkcyjnej nasza firma zajmuje się również importem owoców i warzyw z różnych części świata. Naszym celem jest zapewnienie Partnerom zróżnicowanego wyboru produktów najlepszej jakości oraz sprostanie nawet najbardziej wymagającym potrzebom naszych Klientów.

Owoce i warzywa, które oferujemy pochodzą z krajów Europy: Hiszpanii, Włoch, Grecji, Francji, Holandii, Belgii, Serbii, Mołdawii, Macedonii, Albanii, a także z Turcji. Pracujemy z wyselekcjonowanymi producentami, którzy doskonale znają polski rynek oraz potrzeby polskich konsumentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować bogatą ofertę owoców i warzyw dostosowaną do wymagań Klientów.

Budujemy trwałe
relacje biznesowe

Sprawdź sam

W naszej firmie zajmujemy się dostarczaniem produktów najwyższej jakości, ale także budowaniem trwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu i profesjonalizmie.

Jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom i zaoferować szeroki wybór asortymentu najlepszej jakości.

Podziel się:

Poznajmy się trochę bliżej

Kilka słów o nas

Firma Fructe powstała w 2011 roku, a jej działalność skupia się na dwóch kluczowych branżach: handlu świeżymi warzywami i owocami oraz transporcie.

Zobacz więcej

Sprawdź nasze produkty

Co możemy Ci zaoferować

Produkty krajowe

Produkty importowane

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.