O nas
Start / O nas

Poznajmy się
trochę bliżej

Kilka słów o nas

Firma Fructe powstała w 2011 roku, a jej działalność skupia się na dwóch kluczowych branżach: handlu świeżymi warzywami i owocami oraz transporcie.

Jesteśmy producentem oraz dostawcą ogórków szklarniowych i gruntowych, a także pomidorów. Nasza produkcja warzyw opiera się na starannie dobranych odmianach, odpowiednich warunkach uprawy i nowoczesnych praktykach rolniczych.

Oprócz działalności produkcyjnej nasza firma zajmuje się również importem owoców i warzyw z różnych części świata. Naszym celem jest zapewnienie Partnerom zróżnicowanego wyboru produktów najlepszej jakości oraz sprostanie nawet najbardziej wymagającym potrzebom naszych Klientów.

Dlaczego my?

Wartości naszej marki

Zawsze świeże
produkty

Dostawa
na czas

Pewne warunki
umów

Dbamy o relacje
z Klientami

Nasza praca
to nasza pasja

Nasza pasja do uprawy warzyw sprawia, że oferujemy produkty najwyższej jakości, zarówno z własnych szklarni, jak i od zaufanych producentów. Jesteśmy dumni z lokalnego charakteru naszej działalności, a nasza praca to nie tylko produkcja warzyw, ale także budowanie społeczności z ludźmi, którzy tak, jak i my cenią najlepszą jakość, świeżość i smak.

Nasza praca
to nasza pasja

Dbamy o każdy etap procesu produkcyjnego, aby nasze produkty zachwycały smakiem i świeżością. Kluczową rolę w naszej pracy odgrywają: odpowiednie nawożenie, regularne podlewanie i kontrola szkodników. Kładziemy ogromny nacisk na jakość i zrównoważoną uprawę naszych warzyw, a wszystko po to, aby produkty, które oferujemy były smaczne i zdrowe.

Podziel się:

Sprawdź nasze produkty

Co możemy Ci zaoferować

Produkty krajowe

Produkty importowane

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.